51 μαθητές μας πέτυχαν την εισαγωγή τους στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα. Από τους επιτυχόντες μαθητές μας 43 εισήχθησαν από το Γενικό Λύκειο και 8 από ΕΠΑ.Λ. Από αυτούς 7 εισήχθησαν με το 10 %.
Ακολουθεί η λίστα των επιτυχόντων …
51 μαθητές μας πέτυχαν την εισαγωγή τους στα Ανώτατα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα. Από τους επιτυχόντες μαθητές μας 43 εισήχθησαν από το Γενικό Λύκειο και 8 από ΕΠΑ.Λ. Από αυτούς 7 εισήχθησαν με το 10 %.
Ακολουθεί η λίστα των επιτυχόντων …
1 | ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΑΘΗΝΑ) |
2 | ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ | ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) |
3 | ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ Η/Υ (ΘΕΣ/ΚΗ) |
4 | ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΘΕΣ/ΚΗ) |
5 | ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ |
6 | ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) – ΕΠΑΛ |
7 | ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) |
8 | ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΒΙΡΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ |
9 | ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) |
10 | ΜΑΧΑ ΞΕΝΙΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) |
11 | ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) -ΕΠΑΛ –10% |
12 | ΓΚΟΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) |
13 | ΚΟΡΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ | ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) |
14 | ΣΙΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | Σ.Μ.Υ.Α. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ |
15 | ΚΑΝΑΤΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) |
16 | ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) – 10% |
17 | ΜΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ | ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) |
18 | ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ | ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ |
19 | ΓΚΡΟΥΓΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ | ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ |
20 | ΜΑΣΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) |
21 | ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) |
22 | ΚΑΡΥΔΗ ΝΑΝΣΥ | ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΡΟΔΟΣ) |
23 | ΤΕΤΡΙΜΙΔΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) |
24 | ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) |
25 | ΚΑΡΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜ/ΝΗ) -ΕΠΑΛ |
26 | ΜΑΡΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) -ΕΠΑΛ |
27 | ΦΙΛΟΘΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – 10% |
28 | ΜΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΕΠΑΛ |
29 | ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ | ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ) |
30 | ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
31 | ΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ | ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
32 | ΠΕΤΟΒΑ ΚΛΕΒΙΣΤ | ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ) |
33 | ΜΠΙΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ | ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) – ΕΠΑΛ |
34 | ΒΕΡΓΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) |
35 | ΔΕΡΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) |
36 | ΛΑΝΓΚΟΖΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
37 | ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ | ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) |
38 | ΤΣΙΜΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ | ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) |
39 | ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) |
40 | ΑΜΒΡΑΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – 10% |
41 | ΖΕΝΓΚΟ ΝΤΑΒΙΝΤ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) – ΕΠΑΛ- 10% |
42 | ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ | ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΠΑΡΤΗ) |
43 | ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΠΑΛ – 10% |
44 | ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) |
45 | ΧΑΤΖΗΙΕΡΕΜΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) –10% |
46 | ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) |
47 | ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ | ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΑΡΤΑ) |
48 | ΒΑΡΒΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ | ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ |
49 | ΣΚΑΡΙΜΒΑ ΑΡΕΤΗ | ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) |
50 | ΚΙΟΡΛΛΑΡΙ ΑΛΕΞΗΣ | ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
51 | ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΒΙΟΜ/ΝΙΩΝ (ΒΟΛΟΣ) |